مدیریت حرفه ای سرور

خدماتی که در سرویس مدیریت سرور توسط ایران ویزا ۷۲۴ ارایه می‌شود به شرح زیر میباشد:

۱-مانیتورینگ خودکار سرور

با استفاده از این روش تیم فنی ایران ویزا ۷۲۴ در هر لحظه وضعیت در دسترس بودن سرور شما را مانیتور مینماید و در صورت بروز مشکلات احتمالی برای عیب یابی وارد عمل میشوند.

۲-بروزرسانی سیستم عامل

در این بخش، تیم فنی ایران ویزا ۷۲۴ تمام بروزرسانی‌های لازم و patchهای منتشر شده را برروی سرور شما اعمال مینماید.

۳- بروزرسانی سرویسها و نرم‌افزارهای مورد استفاده

تیم فنی ایران ویزا ۷۲۴ بصورت مداوم تمام بروزرسانی‌های منتشر شده برای نرم‌افزارهای مورد استفاده در سرور شما را برروی سرور اعمال مینماید. در صورتی که نرم‌افزارهای مورد استفاده‌ی شما دارای مجوز خاص باشند و ایران ویزا ۷۲۴ قادر به کنترل وضعیت بروزرسانی آن‌ها باشد، بروزرسانی این نرم‌افزارها برعهده مشتری خواهد بود. دقت کنید، نرم‌افزارهایی که برروی وب‌سایتها مورد استفاده قرار میگیرند، مانند سیستم‌های وبلاگ و یا مدیریت محتوی، شامل بروزرسانی نخواهند بود و بروزرسانی فقط شامل نرم‌افزارهای اصلی سرور(مانند سرویس‌دهندها) میباشد.

۴-کنترل وضعیت امنیتی سرور

تیم فنی ایران ویزا ۷۲۴ بصورت مداوم گزارش‌ها امنیتی سرور را کنترل و موارد مشکوک را بررسی مینمایند. ایران ویزا ۷۲۴ سعی میکند با استفاده از جدیدترین روشهای امنیتی، بیشترین امنیت را در سرورهای مشتریان خود برقرار نماید.

۵-نصب نرم‌افزارها و سرویس‌دهنده‌های درخواستی

ممکن است سرویسهای کنونی شما جوابگوی نیازتان نباشد، تیم فنی ایران ویزا ۷۲۴ میتواند در نصب و پیکربندی سرویس‌دهنده‌های جدید برروی سرور به شما کمک نماید. توجه نمایید این بند شامل نرم‌افزارهای معمول مورد استفاده در هاستینگ میباشد(مانند وب سرورها – کنترل پنلها و امثال آن) و شامل برنامه‌هایی که با اهداف دیگری تولید شده‌اند نخواهد شد.

۶-عیب یابی و رفع عیب

ایران ویزا ۷۲۴ به گزارش‌ها رسیده از شما در رابطه با خرابی سرویسها رسیدگی مینماید و عیوب احتمالی را رفع نموده و به شما اطلاع خواهد داد. مشکلاتی از قبیل وجود خطا در یک سایت، عدم توانایی یک مشتری در نصب یک پورتال و اینگونه موارد شامل این بخش نمیباشند. این بخش مربوط می‌شود به سرویس‌دهنده‌ها، کنترل‌پنلها و امثال آن. ( البته در موارد خاصی این خدمات هم ارائه می شوند )
در صورتی که به تقاضای مشتری تنظیمات غیرمعمول برروی سرور اعمال شوند، و این تنظیمات مسبب مشکلات فنی گردد، هزینه‌ی رفع عیب این مشکلات بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.بطور مثال نصب نرم‌افزارهای منتشر نشده(نسخه آزمایشی) و یا انجام تنظیمات خاص برروی سرویس ایمیل مانند فعال نمودن سیستم مدیریت ایمیل از طریق SMS

توجه نمایید، تیم ایران ویزا ۷۲۴ تحت هیچ شرایطی با مشتریان شما بصورت مستقیم در ارتباط نخواهد بود و تمام پیگیری‌ها فقط و فقط از طریق مالک سرور قابل انجام میباشد.

هزینه ماهیانه این سرویس  : ۱۸۰ هزار تومان می باشد.

برای خرید هر یک از سرویس ها میتوانید از طریق ناحیه کاربری اقدام کنید

ترجمه شده توسط : بسته بندی