فورواردینگ کالا به ایران

forw
این سرویس، خدمات تکمیلی دفتر کار مجازی یا سرویس آدرس تجاری در مالزی میباشد و مناسب تجار، بازرگانان و شرکتها و موسسات بازرگانی میباشد.در این سرویس خدمات زیر ارائه خواهد شد:
♦ دریافت سفارش یا کالای تجاری شما در مالــــزی بدون محدودیت در ارزش یا حجم
♦ امکان ارسال مسافری کالای شما به ایران (بدون پرداخت عوارض گمرکی و تحویل ایران)♦ امکان ارسال از طریق DHL یا TNT♦ امکان تغییر در بسته بندی و لفاف کالا♦ امکان پرداختهای ارزی سفارشات شما از مبدا بانکهای مالزی 

شرح یک نمونه همکاری:

نام مشتری: شرکت هدایت****

مدیریت شرکت پس مشاهده تبلیغات، با مدیر دفتر تهران تماس تلفنی برقرار نموده و شرح کلی این سرویس را دریافت کردند و پس از بیان نوع فعالیت تجاری شرکتشان، مشاوره دقیقتری دریافت کرده و تمایل به استفاده از این سرویس پیدا نمودند. پس از خرید سرویس آدرس تجاری در مالزی، بار اول با انجام سفارش به مقدار محدود توانستند کل سیستم را تست نمایند و پس از اطلاع عملی از روند انجام کارها هم اکنون کلیه سفارشات خود را که معمولا ارزش بیشتر از ۷۰ هزار دلار دارند را، بدون نگرانی پیگیری میکنند. فعالیت این شرکت خرید کالاهای صنعتی از سورسهای متفاوت در آمریکا و آسیا میباشد اما فروشندگان کالا و یا شرکتهای حمل کننده بعلت قوانین تحریمی امکان فروش یا حمل مستقیم این نوع کالاها را به ایران نداشتند و با توجه به مشکلات کشورهای نزدیک به ایران (دبی،ترکیه،گرجستان و …) عملا فعالیت شرکت مختل شده بود و در فکر ثبت شرکتی در یک کشوری ثالث بودند که هزینه های سنگینی را به شرکت ایشان تحمیل میکرد. ما عملا با ارائه این سرویس مشکلات این شرکت رو برطرف نمودیم و در حال حاضر نیز همکاری بسیار موفقی را داریم. ضمنا ما امکان حواله های ارزی از مبدا بانکهای مالزی را نیز فعال نمودیم تا سبد خدماتی خود را برای مشتریان تکمیل نموده باشیم.

نظر مدیریت: بنظر من ارائه این سرویس یک ابتکار جالب بوده. واقعا در ابتدا تصور اینکه اون همه مشکلات و هزینه ها را یک شرکت دیگه با دریافت هزینه های معقول و منطقی و راهکارهای قانونی و حرفه ای انجام بده برام قابل تصور نبود و البته مهمتر اینکه من در شرایط فعلی جامعه ایران، نمیتونستم به هیچ شرکت یا فردی اطمینان کنم. ولی ریسک کردم و البته با رقم کم تست زدم… اگه بخوام خلاصه بگم سرعت عمل شما، پیگیری دقیق، رعایت مسائل قانونی بین المللی، داشتن دفتر در تهران، سیستم تیکتینگ بسیار دقیق در سایت شما و آرشیو همه پرداختها و فاکتورها، ارتباط آنلاین در هر لحظه با مدیریت ، امکان ارسال مسافری (که خیلی وقتها برای کالاهای کوچیک یک مزیت مالی عالیه) امتیازات مهم شما هستند.

 

 پرسش و پاسخ فورواردینگ:

 • چه کسانی میتوانند از این سرویس استفاده نمایند؟
  – متقاصیان میتوانند شخصی یا شرکتی باشند (حقیقی یا حقوقی) و ما محدودیتی در این زمینه نداریم.
 • فرآیند کار در این سیستم چگونه است؟
  – اینفوگرافیک ابتدای این صفحه بصورت خلاصه مراحل کار را نشان میدهد. اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه میخواهید با ما تماس بگیرید.
 • آیا شما امکان خرید از سایتهایی مانند alibaba.com & aliexpress.com & ebay.com & amazone.com  را دارید؟
  – بله ما امکان خرید از هر نوع سایت و شرکتی را داریم. درخواست خود را تلفنی یا از طریق تیکت پشتیبانی مطرح فرمایید.
 • شما چه هزینه هایی را از ما دریافت میکنید؟
  – هزینه خرید کالا+ هزینه حمل کالا+ عوارض احتمالی+ کارمزد مصوب (بر اساس نوع کالا، ارزش کالا و شرایط خاص آن بین ۳ تا ۱۰% میباشد)
 • روشهای ارسال شما به ایران چگونه است؟
  – ما چندین گزینه برای ارسال کالای شما به ایران داریم که بر اساس شرایط خاص کالا(تحریمی یا غیر تحریمی) و هزینه حمل متغیر است و قبل از ارسال با شما هماهنگیهای لازم صورت خواهد گرفت. روشهای ما عبارتند از:
  – ارسال مسافری کالا (امتیاز این روش عدم پرداخت عوارض گمرکی میباشد و تحویل درب به درب)
  – ارسال از طریق کارگو
  – ارسال از طریق شرکتهای DHL یا TNT
 • هزینه حمل چگونه محاسبه میشود؟
             – به دلیل تنوع زیاد خدمات ما و شرایط خاص هر کالا و هر خرید و یا هر سفارش فقط و فقط هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه ها توسط بخش ناحیه کاربری و پس از ارسال تیکت از سمت مشتری اعلام خواهد شد.
 • آیا شما مجددا کالاهای من را بسته بندی میکنید؟
  – خیر، مگر در مواردی که بسته بندی اصلی ارسال کننده صدمه دیده باشد.
 • آیا کالای من در دفاتر شما باز و بررسی میشوند؟
  – در صورت ضرورت ما با اطلاع قبلی به شما، اقدام خواهیم نمود. لازم به ذکر است از زمان انتقال کالا از کشورهای دیگر به ایران ماموران گمرکات  در صورت نیاز اختیار قانونی دارند تا کلیه کالاها را برای بررسی از پلمپ خارج نمایند.
 • آیا امکان کاهش هزینه های گمرکی وجود دارد؟
            – بله این امکان از طریق هماهنگی لازم با ما وجود دارد. بهترین حالت امکان ارسال مسافری کالای شما از طریق ما میباشد.
 • چگونه کالای خود را رهگیری نمایم؟
  –  در صورت ارسال از طریق DHL یا TNT شما امکان رهگیری آنلاین مرسوله خود را خواهید داشت و در صورتیکه از طریق سیستم ارسال مسافری ما اقدام نمایید از طریق وایبر در جریان دقیق ارسالها قرار خواهید گرفت.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تمــــــاس بگیرید.

برای خرید هر یک از سرویس ها میتوانید از طریق ناحیه کاربری اقدام کنید

ترجمه شده توسط : بسته بندی